Nemezjusz 2

Dyskusja dotycząca projektu: Nemezjusz 2

Projekt zgodny z wymaganiami WT2021.

Dom z poddaszem użytkowym, przeznaczony dla 4-5-osobowej rodziny. Na parterze znajduje się przestronny pokój dzienny połączony z jadalnią, oddzielony ścianką od kuchni (z możliwością jej otwarcia)....

Wróć do karty projektu
Posty (249)Sortuj: najnowsze | najstarsze
Bolek | 2014-06-11 10:32:53ODPOWIEDZ
Witajcie,wybór padł na ten projekt NEMEZJUSZ 2. Wiem,ze są osoby budujące ten dom. Czy zatem mogę Was prosić o kontakt ? Chcę wiedzieć jakie sa koszty, jakie zrobiliście zmiany i za jaką cenę.
lorcora | 2014-09-24 11:13:27ODPOWIEDZ
Witam. My też zdecydowaliśmy się na ten projekt domku i jesteśmy już w trakcie budowy. Chętnie wymienię się doświadczeniami i uwagami z innymi sympatykami Nemezjusza.
~emilia7895 | 2014-10-09 21:49:54ODPOWIEDZ
witam, my rowniez zdecydwalismy sie na ten projekt :)
~emilia7895 | 2014-10-12 11:40:03ODPOWIEDZ
jak budowa?
~Darek | 2014-12-10 05:10:58ODPOWIEDZ
Witam! Zdecydowaliśmy się na zakup Nemezjusza 2 i chciałbym nawiązać kontakt z osobami już budującymi. Chciałbym porozmawiać odnośnie rozwiązań nieskoenergetycznych. pozdrawiam
~lorcora | 2014-12-18 13:28:21ODPOWIEDZ
Witam. My budujemy Nemezjusza w takiej wersji. Także służę swoimi doświadczeniami.
~Aga | 2014-10-05 23:14:21ODPOWIEDZ
Witam my tez wybralismy ten projekt i jestesmy w trakcie budowy zmiany poszerzenie o metr poszerzenie klatki schodowej dzieki czemu schody maja szersze stopnie icos w rodzaju pol pietraz ktorego wchodzi sie do łazienki dawny strych a łazienka na poddaszu stała sie strychem dodalismy okno/drzwi w nowo powstalej lazience nad garazem dla uzyskania symetrii
lorcora | 2014-10-15 13:03:38ODPOWIEDZ
Witam U nas budowa do przodu. Do końca roku stanie stan surowy otwarty z dachem i oknami dachowymi. My budujemy w wersji nisko-energetycznej, więc do projektu zostało wniesionych kilka istotnych zmian. m.in. zrezygnowaliśmy w ogóle z balkonów, a także z lukarny, która była w sypialni z łazienką. Powodem było poszerzenie powierzchni dachowej pod ogniwa fotowoltaiczne i systemy solarne. Zrezygnowaliśmy także z okna tarasowego z boku domu i powiększyliśmy pom. gosp. na całą szerokość garażu.
paulapt | 2014-10-15 23:03:43ODPOWIEDZ
A może ktoś z Krakowa bądź okolic buduje ten dom? :) Jesteśmy już prawie zdecydowani na Nemezjusza, czeka nas jeszcze tylko spotkanie z architektem :) Pozdrawiam!
DOMENA Pracownia Projektowa | 2014-10-17 13:27:31ODPOWIEDZ
Dziękujemy lorcora za wrzucenie zdjęć. Jesteśmy równie zainteresowani postępami w Waszych budowach, jak inni Inwestorzy:) Nemezjusz 2 na środkowym zdjęciu wyjątkowo oryginalny:)
Marcel24 | 2014-11-15 16:40:00ODPOWIEDZ
witajcie, My również budujemy Nemezjusza. Jak do tej pory jesteśmy na etapie krycia dachu. Budujemy z niewielkimi zmianami, z większych zmian okno tarasowe zostanie nieco pomniejszone. Może ktoś z Was zaczyna bądź jest w trakcie wykańczania i ma chęć podzielić się pomysłami? :) pozdrawiamy
~Nemezi | 2014-11-17 09:44:11ODPOWIEDZ
Marcel ! gratuluję budowy ! Widzę, ze już parkujesz u siebie:-) :-)
Marcel24 | 2014-11-22 10:17:28ODPOWIEDZ
tak :) pasuje jak ulał :) garaż jest naprawdę funkcjonalny, nie trzeba będzie się przeciskać między dwoma samochodami, jest sporo miejsca. o rozkładzie pomieszczeń powiem coś więcej jak wybudujemy wszystkie ściany działowe.
~Agn | 2014-11-17 09:35:03ODPOWIEDZ
Witam, my startujemy na wiosnę - na pewno zamieścimy jakieś zdjęcia, bo niewiele można ich znaleźć w Internecie. Budujemy w okolicy Krakowa. Pozdrawiamy i powodzenia. P.S. czekamy na więcej zdjęć........z niecierpliwością ;)
paulapt | 2014-11-23 13:53:00ODPOWIEDZ
Hej Agn :) A gdzie w okolicach Krakowa zaczynacie budować? My też planujemy start na wiosnę - w Skawinie :)
~Agn | 2014-11-23 22:27:34ODPOWIEDZ
Witamy - my z drugiej strony Krakowa :) w gminie Kocmyrzów. Fajnie, że społeczność Nemezjusza powiększa się :]
~Justyna | 2016-04-06 20:17:09ODPOWIEDZ
Witam, Jestem bardzo ciekawa jak wygląda projekt domu na żywo poniewaz bardzo mocno zastanawiamy sie nad budowa czy istniałaby szansa na kontakt i obejrzenie domu? Mieszkamy w Krakowie pozdrawiam Justyna 603997417 prosze o kontakt na justynazdanowska7@gmail.com
cola555 | 2016-01-17 21:19:14ODPOWIEDZ
Dzień dobry Paulapt. Na jakim etapie jest Wasz Nemezjusz 2? Chętnie zobaczyłabym domek na żywo. Proszę o kontakt k_klimas@wp.pl
~emilia7895 | 2015-01-21 19:48:34ODPOWIEDZ
my mamy juz fundamenty, niedlugo wchodzi murarz :)
Ewelina | 2015-02-22 20:11:53ODPOWIEDZ
Witam, jesteśmy jeszcze na etapie załatwiania papierków, chcielibyśmy w tym roku chociaż wylać fundamenty. Emilio, ile Was wyniósł koszt fundamentów?
waldi5055 | 2014-11-24 16:39:27ODPOWIEDZ
Witam. Jesteśmy zainteresowani projektem NEMEZJUSZA 2. Proszę o kontakt osoby budujące Go z województwa dolnośląskiego?
~Jtyska | 2015-01-13 16:58:12ODPOWIEDZ
Witam! Bardzo mocno zastanawiamy się nad tym projektem :) Mamy jednak pytanie - jaki był koszt rzeczywisty fundamentów? samego dachu [konstrukcja + pokrycie] chodzi nam o to jak bardzo zbliżone lub rozbieżne liczby są w porównaniu z kosztorysem :) A i czy ktoś próbował poszerzyć wiatrołap? tak aby na wprost wejścia na całej szerokości weszła szafa? Z góry dziękujemy za podpowiedzi!
lorcora | 2015-01-14 13:28:27ODPOWIEDZ
Witam Co do kosztów nie będę się wypowiadała, bo przede wszystkim zależy to od zastosowanej przez budującego technologii (jeżeli chodzi o dach my mamy blacho dachówkę, co obniża znacznie koszt pokrycia dachu) Jeżeli zaś chodzi o wiatrołap mogę podpowiedzieć, że pod schodami jest naprawdę dużo niewykorzystanego miejsca, w wyniku czego można tam zrobić dość pojemny schowek. Nam tak podpowiedział nasz wykonawca i tak zrobiliśmy.
~ewa1986 | 2015-01-25 22:57:47ODPOWIEDZ
Dobry wieczór, również zastanawiamy się nad budową tego domku, chcielibyśmy zobaczyć jego real foto, ale słabo ze zdjęciami w internecie. Czy może jest tu ktoś, kto buduje/zbudował taki domek w okolicach Wrocławia?
grabhasz | 2015-06-18 12:05:40ODPOWIEDZ
Czesc - Projekt jest u nas aktualnie w procesie adaptacji - budowe zaczynamy na przyszly rok. Jesli jest ktos kto buduje w okolicach lub we Wroclawiu rowniez prosze o kontakt. z wiekszych zmian jakie wprowadzilismy to: - podniesienie scianki kolankowej ~0.5m aby uzyskac wieksza przestrzen na strychu - kuchnia jest troche mala stad rezygnacja ze schowka - obnizenie wjadu/posadzki do garazu aby uzyskac wieksza przestrzen na chowajaca sie brame pod sufitem. - powiekszenie garderoby przy sypialni kosztem lazienki, ktora to przerabiamy na pralnio-suszarnie (przesuniecie rowniez komina) - "strych" nad garazem przerobiony na pomieszczenie mieszkalne. - skrocenie tarasu tak aby z pomieszczenia gospodarczego nie bylo wejscia schodami a jedynie nasyp. - wyrzucenie kaloryferow z garazu (zaslepienie) i przerzucenie wszystkich przylaczy bezposrednio do pomieszczenia gospodarczego tu akurat wskazowki z innych istneijacych juz domow, ze kaloryfery w garazu niestety chlodza cala wode w cyklu zamknietym przez co wiecej paliwa schodzi na ogrzanie. Garaz bedzie mial jedno wejscie do pom. gosp. i bedzie odizolowany od kazdego pomieszczenia (sciany+sufit). Ciagle nurtujace pytania - rodzaj i usytuowanie kominka (czy narazone sa duzo drozsze i jak sie sprawdzaja?) - jak inaczej rozwiazac spust rynnowy na tarasie zamiast lancuha.
~raptor31 | 2017-02-05 14:47:32ODPOWIEDZ
Hej @grabhasz czy mozesz powiedziec gdzie we Wroclawiu (okolicach) budujesz. Chetnie bysmy z zona podjechali i poogladali projekt w realizacji albo gotowy jesli juz masz. Podobaja mi sie Twoje modyfikacje w projekcie
~rabbit72 | 2015-01-29 17:43:56ODPOWIEDZ
Witajcie My też zdecydowaliśmy się na bliźniaczy projekt,tzn Alfeusz 2 -są one dosyć podobne,planujemy kilka zmian na dole obok schodów powstanie niewielka pralnia, u góry strych najprawdopodobniej przekształcimy na pokój " RTV" z możliwością przekształcenia go potem na pokój/małe pokoje (studio etc). Na dole poszerzamy trochę dodatkowy pokój który w założeniu ma być siłownią, tym samym u góry w głównej sypialni przenosimy balkon lekko w prawo żeby wyglądało to podobnie jak balkon z boku. Poza tym jest jeszcze kilka zmian związanych z oknami,jak wielu z Was jestem ciekaw każdego kto buduje taki lub bliźniaczy projekt(np Nemezjusz 2), koszxtów i zmian.
kusterek | 2015-02-17 09:42:26ODPOWIEDZ
Witam! Czy ktoś z szanownych budujących zmieniał strop nad salonem z żelbetu na terrive ?
~emilia7895 | 2015-03-12 13:10:15ODPOWIEDZ
my :)
kusterek | 2015-03-19 10:46:39ODPOWIEDZ
Witam! W jakim rejonie kraju Państwo budują ?
~emilia7895 | 2015-04-13 21:51:47ODPOWIEDZ
wielkpolska
kusterek | 2015-05-17 23:29:47ODPOWIEDZ
Witam! Mogę prosić o maila bo to całkiem niedaleko a mamy kilka wątpliwości
~Tomasz | 2015-05-30 09:31:24ODPOWIEDZ
Witam Również planuję budowę Nemezjusza, niedaleko Poznania. Jestem na etapie załatwiania formalności. Czy była by możliwość obejrzenia postępów (na żywo) w pracach budowlanych :) Na pewno ułatwiło by to zaplanowanie zmian w projekcie. Będę bardzo wdzięczny.
~emilia7895 | 2015-05-30 22:07:37ODPOWIEDZ
emiliakolenda@op.pl
~Marta | 2015-06-22 06:51:58ODPOWIEDZ
Witam, my budujemy w okolicach Leszna wlkp., jesteśmy na etapie ślepej posadzki. Chętnie odpowiem na kilka pytań :)
grabhasz | 2015-06-22 11:39:50ODPOWIEDZ
Witam, Wielka prosba o wrzucenie kilku zdjec pogladowych - kazdy etap wizualnie jest cenny.
cola555 | 2016-01-18 21:19:38ODPOWIEDZ
Dzień dobry, czy istnieje możliwość zobaczenia Państwa domu na żywo i zadania kilku pytań?
LOQ | 2016-12-29 10:09:11ODPOWIEDZ
Cześć, Jesteśmy z Głogowa - Czekamy na pozwolenie i chętnie byśmy obejrzeli dom jeśli jest taka możliwość.
~Grzesiek | 2015-02-18 15:32:26ODPOWIEDZ
Witam mam pytanie co do kosztow budowy domu Nemezjusz 2 jaka jest cena stanu surowego zamkniętego z materialami wedlug projektu cena ta jest porównywalna z cena ze strony domena pl
~Ewelina | 2015-02-22 19:49:34ODPOWIEDZ
Witam, zdecydowaliśmy się na budowę Nemezjusza 2. Czy ktoś z Państwa jest z okolic Radomia (woj. mazowieckie lub sąsiednie) kto ma rozpoczętą budowę tego domu? Na pewno chcemy podnieść ścianki na poddaszu, obawiamy się, iż ich wysokość zgodna z projektem będzie w ogóle niefunkcjonalna.
Ewelina | 2015-02-22 20:09:09ODPOWIEDZ
Witam, zdecydowaliśmy się na budowę Nemezjusz 2. Czy ktoś z Państwa jest z okolic Radomia (z woj. mazowieckiego lub sąsiedniego) kto buduje ten dom lub wybudował, jeśli byłaby taka możliwość chcielibyśmy podjechać i zobaczyć domek w rzeczywistości.
Kinga | 2015-02-24 22:03:17ODPOWIEDZ
Wlasnie kupilismy projekt Nemezjusz 2:) Mamy nadzieję rozpocząc budowe pod Wieliczką juz w wakacje:) Czy ktos z Państwa zmieniał może schody? Będę bardzo wdzięczna za zdjęcia z realizacji tego projektu :) kingapiech@poczta.fm
Ewelina | 2015-02-26 15:44:43ODPOWIEDZ
Nad zmianą schodów nie myśleliśmy jeszcze, na pewno będziemy podnosić ściankę kolankową. Czy podnosiliście poddasze? Na jaką wysokość?
kusterek | 2015-02-27 11:26:21ODPOWIEDZ
Czy podniesienie ścianki kolankowej nie zaburza zbytnio proporcji całego domu ?
Ewelina | 2015-03-02 15:47:53ODPOWIEDZ
Obawialiśmy się tego, ale podniesienie o jeden pustak nie wpłynie aż tak negatywnie na proporcje a zdecydowanie poprawi funkcjonalność pomieszczeń na poddaszu.
~Użytkownik | 2015-03-06 22:16:47ODPOWIEDZ
planujemy podniesc te scianke o okolo 60cm, nie powinno to bardzo zaburzyc proporcji z zdecydowanie polepszy funkcjonalnosc
~Baskaqra | 2017-02-05 10:59:21ODPOWIEDZ
Witam, Czy bylaby mozliwosc zobaczenia budowy na zywo? Mieszkamy pod Krakowem i tez sie zdecydowalismy na budowe Nemezjusza. Barbara 603228007 Mail: bacza.barbara@gmail.com
iwona924 | 2015-04-07 21:36:41ODPOWIEDZ
Witam tez zaczynamy budowę tego domku jutro zaczynamy kopać fundamenty jak coś zacznie się pojawiac dodam zdjęcia. bbudujem go w woj. Małopolskim kolo Brzesk. zmiany które będziemy wprowadzać to brak ścianki dzialowej przedxielajacej kuchnie z salonem, górna łazienka w pokoju będzie garderoba a łazienka główna górna będzie powiększona kosztem garderoby w pokoju oraz drzwi będą nieco dalej niż w projekcie. I oczywiście podniesienie ścianki kolankowej o około 60 cm
Ewelina | 2015-04-12 12:28:11ODPOWIEDZ
Witam, my zdecydowaliśmy się na pozostawienie spiżarni oraz ścianki pomiędzy kuchnią a salonem, planujemy identyczne zmiany dotyczące garderoby (rezygnujemy z łazienki na koszt powiększenia garderoby), powiększamy łazienkę na poddaszu również kosztem małej garderoby. Cały czas obawiamy się czy kuchnia nie będzie zbyt wąska (na ściance planujemy ustawić zabudowę (lodówka, piekarnik, szafa). Z jakich materiałów planują Państwo budowę: gazobeton czy ceramika? Ile wyniósł Państwa koszt wykonania fundamentów? Czekamy na zdjęcia.
~iwona924 | 2015-05-17 23:54:15ODPOWIEDZ
My budujemy z phorothermu Dryfix czyli na suchej zaprawie, a fundamenty murowane pustkami szalunkowymi. Koszt wykonania fundamentów jest ciężki do określenia ale tak orientacyjnie wyszło nas 25 Tyś. Zdjęcia oczywiście dodam jak tylko Coś się pojawi od jutra zaczynają murowac wiec mam nadzieje ze juz niebawem. Pozdrawiam
~Tomek | 2017-09-22 11:42:12ODPOWIEDZ
Witam, ostatnio przypadkiem przejeżdzałem obok Państwa domu. Czy jest możliwość umówienia się i oglądnięcia budowy? W przyszłym roku zaczynamy z żoną budowę. Proszę o odpowiedź: tombajt@interia.pl. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
~michał | 2015-06-01 10:45:32ODPOWIEDZ
Witam wszystkich forumowiczów. Padło na nemezjusza 2. Kilka pytań odnośnie projektu. Czy ktoś zrezygnował z podcienia w salonie.żeby przedłużyć ściane( ona nie jest za krótka na sofe?) Pytam bo chcielibysmy jednak zrobic wykusz z balkonem. Czy tak waska kuchnia starczy na caly sprzet jak sie zrezygnue ze scianki(chcemy zrobic typowa wyspe) No i ostatnie pytanko.Czy mozemy kogos odwiedzić zeby zobaczyc pomieszczenia(moze byc surowo) Zach.pomorskie.pomorskie kuj.pomorskie.bardzo by nam ro pomoglo w podjeciu decyzji. Kom 664175991 mikael3@vp.pl pozdrawiam.wytrwania i cierpliwosci zycze..
~gość | 2015-06-02 09:33:30ODPOWIEDZ
ściana w salonie faktycznie jest wąska na sofę. u nas sofa bedzie lekko zachodzić na okno w szczycie. jeśli chodzi o kuchnię to na styk wyspa powinna się zmieścić. my zrezygnowaliśmy ze spiżarni i wyspa będzie miała 270 cm długości.
~michał | 2015-06-13 23:50:43ODPOWIEDZ
Witam.chce zrezygnowac z podcienia i w ten sposob powiekszy sie salon.no i zastanawiam sie nad wykuszem i nalkonem bo dziwnie jakos wyglad dom od tej strony.na jakim etapie budowy jestescie?mozna zerknac na zywo jak wygladaj pomieszczenia.w jakiej czesci polski budujecie swoje gniazdo? Pozdrawiam mikael3@vp.pl
~emilia7895 | 2015-06-21 20:22:15ODPOWIEDZ
chcialabym dodac zdj naszych postepow ale nie wiem jak ;/
DOMENA Pracownia Projektowa | 2015-06-22 11:31:31ODPOWIEDZ
Witam! Podaję link do instrukcji jak dodać zdjęcia: http://www.domenadom.pl/artykul/66/jak-dodac-zdjecia-na-forum.html
jotase | 2015-07-08 19:30:28ODPOWIEDZ
Witam, czy osoby które zaczęły budować dom wcześniej mogą wrzucić jakieś zdjęcia? Z góry dzięki ;) Pozdrowienia!
kusterek | 2015-07-10 09:58:21ODPOWIEDZ
Witam! Serce rośnie jak widzę postęp Waszych prac :)
sir_kubek | 2015-07-17 23:37:33ODPOWIEDZ
WItam wszyskich, Zakupilismy juz projekt i jestesmy przed wbiciem pierwszej lopaty. Razem z projektem zakupilem kosztorys zeby moc sledzic wydatki podczas budowy. Mam pytanie dotyczace kosztow do tych ktorzy maja juz zaawansowana budowe (lub zakonczona). Czy koszty ktore ponosiesliscie na kolejnych etapach byly porownywalne z kosztami podawanymi na stronie, czy bardzo od nich odbiegaly? Oczywiscie mam swiadomosc ze kazdy dokonuje zmian (a my robimy naprawde duze zmiany zaczynajac od powiekszenia domu, zmiana wszystkich okien, po zmiany materialow) i koszty beda rowniez inne. Chodzi mi o porownanie czy mozna liczyc na koszty wahajace sie np 10% od tych na stronie czy np 30%? Pozdrawiam, Sir_Kubek
emiliak | 2015-07-21 11:20:33ODPOWIEDZ
udalo mi sie wstawic zdjecia :) mialam problem z logowaniem, ale juz ok :)
iwona924 | 2015-08-26 22:05:29ODPOWIEDZ
witam starałam się wstawić jakieś zdjęcia ale niestety nie udało mi się. widziałam że duzo pytań padało odnośnie kosztorysu, oczywiście w każdym regionie Polski koszty są inne my budujemy w Małopolsce. Narazie jesteśmy w trakcie robienia dachu mam nadzieję że za tydzień domek będzie już przykryty. a więc włącznie z dachem doliczylismy się mniej więcej 160 tys. cena za okna i bramę garażowa to około 35 tyś. niestety okno tarasowe podwyzszylo cenę p 11 tyś. z tym że budowalismy trybem gospodarczym, ekipa weszła tylko do zrobienia dachu.
DOMENA Pracownia Projektowa | 2015-08-27 08:39:18ODPOWIEDZ
Witam! Podaję link do instrukcji jak dodać zdjęcia: http://www.domenadom.pl/artykul/66/jak-dodac-zdjecia-na-forum.html Gdyby mimo wszystko był problem - może Pani przesłać zdjęcia na adres biuro@domenadom.pl podając swój login z forum - dodamy zdjęcia za Panią:)
~Sir_Kubek | 2015-09-03 08:47:44ODPOWIEDZ
Dzieki iwona924 za koszty - my mielismy plan zaczac we wrzesniu ale wszystko sie przeciaga, mam nadzieje ze zaczniemy w tym roku. 160tys za SSZ to stosunkowo niski koszt (nizszy niz w kosztorysie tego projektu) i pewnie duzy niz mnie wyniesie. Zmienilismy prawie wszystkie okna w budynku wiec na pewno tu bedziemy mieli inny koszt (w salonie mamy az 8 tarasowych okien ale wezszych i nizszych niz w oryginalnym projekcie). Poza tym poszerzamy garaz o 1m, salon o 50cm i podciecie w salonie o 60cm.
~Użytkownik | 2015-09-24 12:57:17ODPOWIEDZ
Witaj, Mam trochę pytań, my zaczynamy z budową na wiosnę w przyszłym roku i chciałam jesli chodzi o ceny: a z czego budowaliście z betonu komórkowego czy z porothermu i czy na sucho czy na mokro? A te 160 tys. to bez pokrycia dachowego czyli dachówki czy blachodachówki czy całość? I rozumiem że cena okien i barmy 35 tys to oddzielnie, a nie w tych 160 tys? Czy zmienialiście okna czy zostaliście przy tych co w projekcie?
Agula55 | 2015-09-25 16:09:12ODPOWIEDZ
To oczywiście było pytanie do iwony924. Mam prośbę o odpowiedz
iwona924 | 2016-05-11 22:24:01ODPOWIEDZ
przepraszam że tyle miesięcy nie odpisywałem ale umknęło mi to... pewnie już nie potrzebujecie tego info ale napiszę 160 tys z pokryciem dachowymi.... plus 35 okna. około 200 tys stan surowy zamknięty ale bez drzwi gdyż narazie wstawilismy stare. może kwestia 5 tysięcy +/- bo też ciężko doliczyć się dokładnie.
~bielik | 2015-08-28 05:55:35ODPOWIEDZ
Witam super ze jest możliwość pooglądania Nemezjusza w trakcie realizacji.Kupiłem projekt Nemezjusz 2 i zacznę budowę na wiosnę w zachodniopomorskim .Czy kros buduje ten dom w okolicach.Jeśli ktoś ma wyliczone koszty stanu surowego proszę napisać jak kształtują się wydatki.
~czk | 2015-09-06 09:44:51ODPOWIEDZ
Witam, jeśli jest Pan zainteresowany proszę o kontakt na maila czlowiektonie@wp.pl - przymierzamy się do budowy Nemezjusza2 w Dobrej Szczecińskiej, zawsze warto powymieniać się doświadczeniami.
kusterek | 2015-09-24 10:31:08ODPOWIEDZ
Witam! My też zaczynamy na wiosnę w Białogardzie koło Koszalina
pafcio | 2016-02-02 17:33:22ODPOWIEDZ
Witam, Planuje budowe Nemezjusza 2 w Siadle Dolnym i ciekaw jestem jakich zmian panstwo dokonali w projekcie. Znalazl pan jakiegos wykonawce z okolic ? Nasze planowane zmiany to: - wprowadzic wentyacje mechaniczna - likwidacja podcienia i wstawienie duzego okna naroznego w salonie - likwidacja lazienki w sypialni rodzicow oraz zmiana schodow ale nie mamy pomyslu jak to rozwiazac. Pozdrawiam Pawel
~Jan | 2016-04-22 07:29:23ODPOWIEDZ
Witam. Kupiłem taki sam projekt, i bede zaczynać budować. Prosił bym o jakis kontakt, jesli była by możliwosc podjechania zobaczenia domku jak wyglada. e-mail: dgozdan@o2.pl Pozdrawiam
paulapt | 2015-09-02 14:31:17ODPOWIEDZ
Cześć! W poniedziałek zaczęliśmy budowę Nemezjusza 2 :-) W poniedziałek udało się wykopać ławy fundamentowe, wczoraj zostały zazbrojone i zalane betonem, a dzisiaj Panowie układają już bloczki fundamentowe :-) Zapraszam na mój profil w celu obejrzenia zdjęć - na razie "oczekują na moderację", ale zaraz powinny być widoczne. Na razie nie jest widoczna jeszcze bryła domu, więc na słowo musicie mi uwierzyć, że to właśnie ten projekt ;-). Będę dodawać zdjęcia na bieżąco :-) Pozdrawiam! :-)
~emilia7895 | 2015-10-10 08:26:51ODPOWIEDZ
Jak Wasze postępy? My mamy wylana podłoge i czekamy az wyschnie, w poniedzialek zaczynaja elewacje
~magda_mg20 | 2016-04-25 08:03:09ODPOWIEDZ
Witam.W jakiej miejscowości buduje Pani dom?
emiliak | 2015-10-10 08:33:29ODPOWIEDZ
mam pytania: o kominek, jaki wybraliscie? o ocieplenie dachu wewnatrz wata?? - ile cm? o piec - jaki polecacie? pozdrawiam
bielik | 2015-11-28 16:38:23ODPOWIEDZ
Mieszkam w okolicach Gorzowa Wlkp czy ktoś buduje ten dom w promieniu 300km.Właśnie zaczynam budowę i chętnie bym zobaczył ten dom na żywo.Proszę o kontakt bielik6@o2.pl
~Tomek | 2015-11-29 03:33:36ODPOWIEDZ
Witam, też mieszkam w okolicy Gorzowa Wlkp. Jestem na etapie załatwiania pozwolenia na budowe. A wy na jakim etapie już jesteście? Pozdrawiam
bielik | 2015-11-29 09:30:15ODPOWIEDZ
Jestem na etapie murowania fundamentów reszta na wiosnę.
ordynator | 2016-01-19 20:36:30ODPOWIEDZ
Witaj, ile wyniósł Cię koszt fundamentów?
~Bielik | 2016-02-21 11:34:23ODPOWIEDZ
Na razie nie liczyłem ile wyszło
cola555 | 2016-01-17 21:20:17ODPOWIEDZ
Dzień dobry, czy ktoś w okolicach Wrocławia lub Skoczowa/Cieszyna/Bielska buduje Nemezjusza 2?
grabhasz | 2016-01-19 11:26:50ODPOWIEDZ
@cola555: Wroclaw - zaczynam z poczatkiem maja - zapraszam do kontaktu na priv.
~Magda St | 2017-10-16 23:38:25ODPOWIEDZ
Witam serdecznie czy mozna podjechać zobaczyć domek u Państwa? Jestem z okolic Legnicy
~Madalena692 | 2018-02-04 15:28:40ODPOWIEDZ
Witam, czy możnaby było zobaczyć Państwa domek?
kusterek | 2016-03-02 22:48:59ODPOWIEDZ
Witam! Jaką wysokość mają Wasze okna tarasowe ? Obniżaliście małe conieco czy zostawiliście jak w projekcie 2450 ?
jotase | 2016-03-03 22:11:57ODPOWIEDZ
Witam, widzę, że doszliście do tego etapu ;). My zostawiliśmy jak w projekcie - nie widać delikatnych różnic :). Pozdrowienia.
~Luiza | 2017-06-13 20:10:41ODPOWIEDZ
Witam, jakiej wielkości okna szczytowe użyli państwo w swoim domu?
grabhasz | 2016-03-04 21:09:32ODPOWIEDZ
Witam, bardzo dobre pytanie - aktualnie przerabiam temat - tutaj glowny architek mial lekka reke i poszedl po mkasymalnych wymiarach. Zalezy jakie okna beda wstawiane - niektorzy producenci potrzebuja juz dokladac szyny wzmocnieniowe ale jesli szukasz okien klasy premium (a warto sie tym zainteresowac wczesniej) to tacy producenci jak Adams, Awilux, Vetrex, Eurocolor czy nawet oknoplast nie beda mieli problemu. Sa to natomiast wymiary na granicy gwarancji ale uwaga okleina w ciemniejszych kolorach moze powodowac problemy na profilach (ploty jakies chodza ze np VEKA Alphaline miala z tym problemy ale nie potwierdzam - wyczytalem to gdzies na forum). Jesli chodzi o mnie to najprawdopodobniej okna bede robil na 2350mm zwykle tarasowe ale najwieksze 4440x2450 zostawiam bez zmian z uwagi ze to bedzie HST. Od razu, zeby uniknac linczu mowie ze na parterze HST bedzie jedynym tarasowym okne reszte zamienilem na 1800/1600 - to samo odnosnie polaciowek zmiana na 78/140 i warto zwrocic uwage ze naswietle w drzwiach wejsciowych jest przewymiarowe o jakies 0.5m (problem dla niektorych firm - wiaze sie to z doplatami). ps. trzeba tez pamietac ze szyba to najcieplejsza czesc okna wiec proporcjonalnie im wieksze okno tym lepszy Uw. Dla zainteresowanych moge podzielic sie wycena 7 firm na roznych profilach z Wroclawia i okolic (kontakt na priv) moze to komus zaoszczedzi czasu.
Madalena6924 | 2018-05-08 22:45:02ODPOWIEDZ
Witam, czy mozna prosic o wyceny okien na maila: Madalena6924@interia.pl bez g w mailu Z góry dziekuje
grabhasz | 2016-03-07 23:29:55ODPOWIEDZ
Witam, Brama garazowa - czy ktos rozwiazal (zwrocil uwage) na problem zbyt malej przestrzeni miedzy otworem a sufitem? Patrze i licze i wychodzi 5cm bez ocieplenia sufitu. W cos takiego nie ma mozliwosci podwiesic zadnej bramy. Nawet Mirola ze swoim RS80 potrzebuje niby 8cm ale tak naprawde to 12cm a to najmniejszy wymiar na rynku. Poradzcie co z tym fantem...
~Sir_Kubek | 2016-03-08 00:42:53ODPOWIEDZ
Tak rzeczywiście jest bardzo mało miejsca i możliwa jedynie brama rozwierna lub są rownież bramy segmentowe otwierane do środka w bok na ścianę garażu. Natomiast ja obniżyłem podłogę w garażu o 15cm (jest dosyć wysoko nad poziomem podjazdu) nadproże ma chyba 23 cm.
~Użytkownik | 2016-03-08 08:56:15ODPOWIEDZ
No wlasnie u mnie podloga tez zostala obnizona ale gorny wymiar otworu zostal bez zmian. z projektowych wymiarow 4700/2250 po zmianach mam 4700/2400 ale to ciagle nie rozwiazuje wymiaru gornego wegarka. Najprostszym rozwiazaniem jest oczywiscie obnizenie otworu od gory o 15cm ale wtedy otwor drzwiowy (gorna krawedz) nie bedzie w tej samej linii co gorna krawedz bramy garazowej. Mam wrazenie, ze bedzie to wygladalo dziwnie natomiast jak narazie nie widze innego rozwiazania. Czy ktos tak robil?
grabhasz | 2016-03-08 10:05:37ODPOWIEDZ
No wlasnie u mnie podloga tez zostala obnizona ale gorny wymiar otworu zostal bez zmian. z projektowych wymiarow 4700/2250 po zmianach mam 4700/2400 ale to ciagle nie rozwiazuje wymiaru gornego wegarka. Najprostszym rozwiazaniem jest oczywiscie obnizenie otworu od gory o 15cm ale wtedy otwor drzwiowy (gorna krawedz) nie bedzie w tej samej linii co gorna krawedz bramy garazowej. Mam wrazenie, ze bedzie to wygladalo dziwnie natomiast jak narazie nie widze innego rozwiazania. Czy ktos tak robil? Jesli chodzi o brame segmentowa boczna HST to pomysl dobry tylko obawiam sie o dolna prowadnice przy wjezdzie - tam dzialaja rolki i obawiam sie ze beda sie eksploatowac duzo szybciej z uwagi na brud jaki sie bedzie dostawal w szyny - ale jest to rowniez ciekawe rozwiazanie. NA inne bramy niestety nie mam miejsca. @lorcora - tak patrze na twoje zdjecia i widze ze chyba obnizona macie brame - o ile obnizyliscie i jak to sie prezentuje?
kusterek | 2016-03-08 23:45:31ODPOWIEDZ
Dowiadywałem się dzisiaj i brama WIśniowski potrzebuje nadproże 10 cm, więc w naszym projekcie brakuje 5 cm, chyba że ktoś zrezygnuje z ocieplenia, co oczywiście jest kiepskim pomysłem, więc pozostaje obniżenie bramy o 5 cm
grabhasz | 2016-03-09 09:45:45ODPOWIEDZ
Jesli 5cm ocieplenia + 10 na montaz to potrzebujesz obnizyc o 10cm. Natomiast nie zostawiasz wogole luzu montazowego a trzeba pamietac ze na sytorpianie bedzie jeszcze warstwa tynku. Z moich obliczen wynika, ze najlepszych, najprostszym rozwiazaniem bedzie obznizenie o 15cm. Mam obnizona posadzke wiec brama wroci do standardowych rozmiarow 2250/4700 5-8cm ocieplenia i do wyboru mam wszystkie modele niskoprofilowe (doplata do takiego profilu jest rzedu 200-400 zl netto zalezy od modelu i marki bramy). apropos - jakie bramy wybieracie? ja rozwazam dwie firmy Normstahl i Mirola. Tej pierwszej nie trzeba reklamowac ale pytanie o Mirole, czy ktos mial stycznosc z tymi produktami ale w ostatnim czasie bo duzo sieu nich zmienilo.
emiliak | 2016-03-08 19:41:28ODPOWIEDZ
my mamy brame z Krispol, sufit w garazu ocieplony styrodurem
~magda_mg20 | 2016-05-12 13:39:31ODPOWIEDZ
W jakiej miejscowości ma Pani wybudowany dom?
grabhasz | 2016-03-10 10:37:25ODPOWIEDZ
temat: Balkon vs mostek termiczny Mozecie podzielic sie swoimi pomyslami i realizacjami na unikniecie mostka termicznego przy przejsciu posadzka-balkon? Najtaniej wychodzi plyta zelbetowa ocieplona od gory i dolu plus hydroizolacja ale z praktyki wiem, ze nie jest to cieple rozwiazanie i sila rzeczy tworza sie mostki co nawet po dociepleniu podlogi wewnatrz mozna wyraznie odczuc stojac przy balkonie. Dodatkowo jesli okaze sie, ze wentylacja ma problem moze tez zaczac sie skraplac wewnatrz budynku a dalej to juz wszyscy wiemy co sie wydarzy. Stad szukam jakiegos cieplego rozwiazania, ktore dzialaloby ze stropami typu TERIVA.
ania773 | 2016-04-01 13:25:03ODPOWIEDZ
Witam, My też zdecydowaliśmy się na projekt NEMEZJUSZ 2 Mam pytanie czy są osoby,które budują ten dom w województwie śląskim.Bardzo proszę o kontakt i zdjęcia anula383@op.pl
Modi | 2016-04-04 11:40:24ODPOWIEDZ
Witam. Zdecydowaliśmy się na zakup Nemezjusza 2 i chciałbym nawiązać kontakt z osobami budującymi ten dom. A może ktoś z okolic Łodzi? Proszę o kontakt mercator@poczta.onet.pl
kwatarzyna | 2017-03-17 14:09:51ODPOWIEDZ
Witam, właśnie zakupiliśmy projekt i planujemy budowę na terenie Łodzi. Na jaki etapie jest Pana budowa?
~Justyna | 2016-04-06 20:11:59ODPOWIEDZ
Witam zastanawiam sie nad projektem Nemezjusz 2 i bardzo chciałabym go zobaczyć "na żywo" czy ktos mieszka w Krakowie lub w okolicach i właśnie ma taki dom? Bardzo prosze o kontakt justynazdanowska7@gmail.com
~wwojcieh1 | 2016-05-23 11:39:02ODPOWIEDZ
Cześć...dołączam się do prośby /justyny...jeżeli buduje ktoś nemezjusza 2 w małopolsce to proszę o kontakt...bardzo chciałbym na żywo zobaczyć ten dom...mój mail: wojciech.sz@poczta.onet.eu
~Jan | 2016-04-21 21:47:49ODPOWIEDZ
Witam. Kupiłem projekt Nemezjusz 2. Jestem własnie w trakcie budowy czy mogł by ktos podesłać koszty stanu surowego z robocizna. Pozdrawiam
Łukasz | 2016-12-13 18:57:13ODPOWIEDZ
Stan surowy otwarty ok. 140tys
magda_mg20 | 2016-04-22 23:01:09ODPOWIEDZ
Witam. Czy ktoś z okolic Poznania buduje ten dom?
bielik | 2016-04-24 08:42:18ODPOWIEDZ
Emilia ma wybudowany ok 50 km od poznana
~magda_mg20 | 2016-04-25 08:21:48ODPOWIEDZ
Czy orientujes się w jakiej miejscowości?
matej626 | 2016-04-24 21:49:31ODPOWIEDZ
Witam czy zmieniał ktoś z was strop nad salonem??? w projekcie jest lany strop. czy zastosował ktoś terivę również nad salonem. Zastanawiam się czy można tutaj ograniczyć koszt dlatego takie pytanie. moj mail mateja.kamil@wp.pl. z góry dziękuję za podpowiedz.
grabhasz | 2016-04-25 09:25:54ODPOWIEDZ
witam, Zgadza sie jest lany w projekcie i rowniez zamierzam go zmienic na terive ale jestem dopiero na samym poczatku (od tego tygodnia zaczynam fundamenty) wiec jak narazie to jedynie zamiar, ktory jeszcze bedzie dokladnie dyskutowany w pozniejszym terminie. Natomiast po wstepnej rozmowie z wykonawcami i kierownikiem budowy nie powinno byc problemu.
grabhasz | 2016-04-27 11:05:38ODPOWIEDZ
Witam, Zapewne wielu juz przeszlo ten etap stad moje nadzieje na odpowiedz. Jak wykonywaliscie u siebie ilozcje (termiczna i przeciwwilgociowa/przeciwwodna) fundamentow? mam maly dylemat bo u mnie sa wysoko wody gruntowe (0.8m pomiar geotechniczny w maju) i po adaptacji zmiana jest na izolacje ciezka ale jak wiadomo laczy sie to ze sporymi kosztami. Po rozmowach z wykonwcami, kierownikiem i hurtowniami wypadkowa wydaje sie taka konfiguracja: 1 warstwa dysperbit + 1 warstwa izohan WL + styrodur/styropian aqua 10cm + folia kubelkowa. pytania dodatkowe: - w projekcie mamy bloczki betonowe B20 - nie chce grzebac przy zalozeniach konstrukcyjnych ale wszystkie domki jednorodzinne robione sa na B15. Ktos to zmienial? - czy robicie drenaz wzdluz law fundamentowych? - czy dawaliscie styropian czy styrodur a jesli styrodur to czy folie kubelkowa tez?
~bielik | 2016-04-27 17:29:28ODPOWIEDZ
Dysperbit jest słaby.To co napisałeś to ja normalne budując domki wykonuje izolacje lepszymi materiałami.Dysperbit używam tylko od wewnątrz.U siebie mam dwuskładnikową izolacje Botament BM 92 2K..Bloczki B15 wystarczą.Dziwne ze kierownik takie rozwiązanie nazywa ciężka izolacją.Ciężka izolacja to papa,różnego rodzaju maty ,szpachlowanie fundamentów masa izolacyjna i zatopienie siatki lub flizeliny.
~Użytkownik | 2016-04-30 22:33:32ODPOWIEDZ
Dzieki za informacje. Zgadzam sie z toba ze dysperbit nie jest synonimem slowa izolacja stad druga warstwa juz czyms lepszym. "Dziwne ze kierownik takie rozwiązanie nazywa ciężka izolacją." - to chyba niezrozumienie - kierownik nie uznal tego za izolacje ciezka a jedynie analizujac te same badania i projekt zaproponowal inne rozwiazanie. Jeszcze pytanie odnosnie B15 - zmieniales to do tego konkretnego projektu "Nemezjusz 2"? Jak podjales te decycje - obliczenia, wieloletnie doswiadczenie, kierownik zasugerowal, ...?
~Bielik | 2016-05-01 22:59:57ODPOWIEDZ
Buduje ok 5 domów rocznie wszystko to doswiadczenie.Tez buduje nemezjusz2
~Bielik | 2016-05-01 23:06:18ODPOWIEDZ
Ta konfiguracja kierownika i wyklonawcy jest smieszna co do izolacji.w maju rok temu byla jedna z wiekszych susz i ty miałes wode 0.8m.to przy opadach wyjdzie 0.50
grabhasz | 2016-05-02 09:24:39ODPOWIEDZ
Badania byly przeprowadzone 11 kwietnia 2011 roku (sorry za niedoprecyzowanie). stad 0.8m wydaje sie byc najwyzsza wartoscia w calym sezonie (zalozenie apriori). Pomijajac fakt wymyslonej izolacji - rozumiem ze z twojej strony propozycja to zastosowanie Botament BM 92 2K (ile warstw?) i to powinno rozwiazac problem odpowiedniej izolacji? Czy jest w tej sytuacji wymagany rowniez drenaz wdluz law fundamentowych?
iwona924 | 2016-05-11 22:18:03ODPOWIEDZ
witam czy ktoś z budujących pamięta może cenę za instalacje, tynki i wylewki? przynajmiej orientacyjna. pozdrawiam
~wwojciech1 | 2016-05-23 11:30:46ODPOWIEDZ
Cześć iwona924...jak pisałaś jakiś czas temu budujesz w małopolsce...ja jestem prawie zdecydowany na ten projekt i też chciałbym go budować (w małopolsce) i tu moja gorąca prośba...czy pozwoliłabyś zobaczyć nemezjusza w rzeczywistości?! to jest dla mnei bardzo istotne...mój prywatny mail: wojciech.sz@poczta.onet.eu Pozdrawiam
~Marek | 2016-05-13 19:15:46ODPOWIEDZ
Witam Zdecydowaliśmy się na projekt Nemezjusz 2 czy jest ktoś, kto buduje ten dom (a może już wybudował) w woj. Mazowieckim ( okolice Warszawy) I czy jest możliwość obejrzenia i rozmowy o kosztach?
~Marek | 2016-05-23 20:43:02ODPOWIEDZ
Witam Do zapytania powyżej zapomniałem dodać mojego maila marekgorski1980@o2.pl
kusterek | 2016-05-17 13:42:33ODPOWIEDZ
Witam! Czy ktoś z budujących instalował może rekuperację w swoim Nemezjuszu ?
paulapt | 2016-07-11 18:47:31ODPOWIEDZ
Cześć, Tak, my :)
~Caro | 2016-07-10 00:03:15ODPOWIEDZ
Przyszedl czas na elewacje, fajnie ze juz jakies zdjecia sie pojawily, ale czuje niedosyt :)) czy ktos moze sie pochwalic swoimi pomyslami? My myslimy o pozostawieniu elementow "drewnianych" wokol bramy i drzwi, ale chcemy zrezygnowac z klinkieru, ze wzgledow praktyczno-finansowych ;)) Teraz kwestia, czy isc w 2 kolory, czy zostac przy jednym, bialym, ew. ecru. A budujemy sie na pomorzu :))
jotase | 2016-07-11 20:12:26ODPOWIEDZ
My prawdopodobnie zrobimy filar w drzewie ;) i jeden kolor, oraz grubszy styropian w górnej części, żeby zostawić tą kryzę.
magda_mg20 | 2016-07-11 11:18:18ODPOWIEDZ
Witam. Czy ktoś buduje Nemezjusz 2 w okolicach Poznania,proszę o kontakt. Jestem na etapie adaptacji budynku a mam kilka wątpliwości. Podaję e-mail squadps@wp.pl.
ewamarcin | 2016-07-21 11:06:50ODPOWIEDZ
Witamy z Olsztyna Jesteśmy na etapie robienia dachu, mam pytanie czy ktoś zmieniał projekt i kładł dodatkowo deskowanie? Będę wdzięczny za szybką odpowiedź.
~Sir_Kubek | 2016-07-21 15:22:24ODPOWIEDZ
Tak ja właśnie mam robione deskowanie i dachówkę ceramiczna zamiast betonowej.
jotase | 2016-07-21 21:53:39ODPOWIEDZ
My także.
kris | 2016-11-07 19:34:03ODPOWIEDZ
Witam, budujemy Nemezjusza jesteśmy na etapie dachu, prośba do jotase o dodanie zdjęć wykonanych z każdej strony budynku. Bardzo ładnie to wygląda. Przy okazji pytanie jaką dachówką pokryto dach?
paulapt | 2016-07-21 21:59:33ODPOWIEDZ
U nas też pełne deskowanie + dachówka ceramiczna :)
ewamarcin | 2016-07-27 15:03:01ODPOWIEDZ
A moze robił ktoś dach bez odeskowania? Lub ile płaciliście za samo materiał ( deskę)?
~bielik | 2016-07-28 16:12:25ODPOWIEDZ
Tak ja będę robił..
Łukasz | 2016-12-13 18:49:51ODPOWIEDZ
Deska zainpregnowana 550 pln/m3 deska 25mm. Z 1 m3 wychodzi 40m2 odeskowanego dachu.
~ewapaweł | 2017-01-19 18:32:16ODPOWIEDZ
Witam my jesteśmy z okolic Olsztyna na Warmii czy możemy prosić o kontakt pawel.mucha@onet.eu
~ewapaweł | 2017-01-19 18:50:32ODPOWIEDZ
Prosba o kontakt do ewamarcin Przepraszam Pomyłka email to pawel.mucha@onet.pl tel 784009411.
Patrycja2018 | 2018-12-10 23:39:10ODPOWIEDZ
Witam - ewapaweł , jestem bardzo zainteresowana projektem Nemezjusz 2 i jestem z okolic Olsztyna, czy można się z Państwem skontaktować ?
Patrycja2018 | 2018-12-12 23:14:50ODPOWIEDZ
Witam, jestem zainteresowana projektem i również jestem z okolic Olsztyna, czy mogę prosić o kontakt ? Czy byłaby możliwość zobaczenia domu na żywo?
~Gabi | 2016-09-12 10:34:10ODPOWIEDZ
Witajcie, może ktoś wrzucić aranżacje kuchni? Nie możemy zdecydować się czy na wyspie robić płytę czy może lepszym rozwiązaniem będzie ustawienie jej na któreś że ścian? Jakie rozwiązania wybraliśmy? Będę wdzięczna na wszelkie sugestie.
ewelina1806 | 2016-10-04 23:02:35ODPOWIEDZ
Witam Czy ktoś buduje nemezjusz 2 w woj. mazowieckim??? Bardzo proszę o odpowiedz :)
~Łukasz | 2016-10-05 21:30:33ODPOWIEDZ
Witam/ Proszę mi powiedzieć jak nazywa się dachówka w tym projekcie?
DOMENA Pracownia Projektowa | 2016-10-06 14:04:33ODPOWIEDZ
W projekcie założono pokrycie dachówką cementową maksymalny ciężar 50 kg/m2. Jeżeli natomiast pyta Pan o dachówkę, jaka widnieje na wizualizacji domu, to nie jest to żadna konkretna marka, a koncepcja grafika.
~Sir_Kubek | 2016-10-21 10:35:35ODPOWIEDZ
Dachowka taka jak na zdjeciu to np. Turmalin firmy Braas. Ja taka mam na swoim Nemezjuszu - bardzo ladnie sie prezentuje, niestety nie jest tania. Ostatnio podobno jest bardzo popularna, w skadzie w ktorym kupowalem powiedzieli ze teraz realizacja zamowienie trwa 3 miesiace. Ja zamawialem w czerwcu i nie bylo takich problemow.
magda_mg20 | 2016-10-27 11:17:25ODPOWIEDZ
Witam. Zaczynamy budowę domu i zależałoby nam na jego obejrzeniu. Czy w najbliższym czasie byłaby taka możliwość? Podaje e mail do kontaktu squadps@wp.pl
Milena | 2019-07-01 20:31:49ODPOWIEDZ
Witam jestem na etapie rozgladania sie z czego ma byc wykonany dach czy molgby sie pan podzielic informacjami jak to u pana wyszlo za caly dach.Dziekuje i pozdrawiam
~Beata | 2016-10-17 14:40:44ODPOWIEDZ
Witam, czy ktoś kto buduje lub już zbudował ten dom w woj. mazowieckim byłby tak miły i pozwolił nam obejrzeć ten domek w rzeczywistosci?
~Sir_Kubek | 2016-10-21 16:22:49ODPOWIEDZ
My budujemy w mazowieckim, jestemy na etapie SSZ. Jak chcecie obejrzec dom to zapraszam do kontaktu kubek_one(at)o2.pl
~magda_mg20 | 2016-10-27 10:55:19ODPOWIEDZ
Witam.My również chetnie byśmy obejrzeli domek.Zaczynamy jego budowę i mamy kilka wątpliwości. Czy byłaby taka możliwość w najbliższym czasie? Podaje e-mail squadps@wp.pl
~Eliza | 2018-09-27 18:48:26ODPOWIEDZ
Witam, my również chętnie bysmy obejrzeli i porozawiali na temat kosztów i ewentualnych zmian. Czy byłaby taka możliwość? Proszę o kontakt elayza140@wp.pl
~Sir_Kubek | 2016-10-21 16:25:32ODPOWIEDZ
Czy ktos z budujacych zrobil kamien i drewno na elewacji jak w projekcie, czy zastapiliscie to czyms innym? Macie jakies pomysly na zastapienie? A jezeli ktos zrobil to jakiego kamienia uzyl i jaki efekt koncowy?
Łukasz | 2016-10-31 21:41:30ODPOWIEDZ
Jakby ktoś szukał realizacji tego projektu na mazurach i ma pytania , wątpliwości to jestem do dyspozycji.
~Ania | 2016-11-14 11:15:18ODPOWIEDZ
Witaj Łukasz, z Mezem dzisiaj zakupiliśmy projekt. Chetnie zobaczylibyśmy Twoja realizacje. Na jakim jest etapie? :) Jesteśmy z Trojmiasta. Bardzo proszę o kontakt. 792622557.
Łukasz | 2016-12-12 22:11:10ODPOWIEDZ
Witam. Wysyłam sms z namiarem do mnie.
Łukasz | 2016-12-13 18:45:59ODPOWIEDZ
Stan surowy otwarty
~LOQ | 2016-11-28 10:26:56ODPOWIEDZ
Witam, Czy ktoś buduje ten dom z podpiwniczeniem. Warunki geotechniczne działki wymuszają zrobienie bardzo głębokiego wykopu i wymianę gruntu albo piwnica. Proszę o informację o ile mniej więcej piwnica podnosi koszt.
~bielik | 2016-11-28 20:53:41ODPOWIEDZ
Sam stan surowy około 30000do 40000tys zależy jaki będzie strop
LOQ | 2016-12-29 10:11:28ODPOWIEDZ
Ile wyjdzie tyle wyjdzie - decyzja padła na piwnicę - dam znać jak to ogarnę.
krasiu1 | 2017-01-31 21:27:47ODPOWIEDZ
Witam, Mam pytanie do was. Jaki macie strop zrobiony? Szukamy w tej chwili firmy budowlanej i zwrócili nam uwagę, że nad salonem jest strop lany, a na reszcie teriva. Można to zmienić żeby była teriva na całości? Czy oprócz zmiany stropa pociąga to za sobą inne zmiany?
LOQ | 2017-02-01 19:23:56ODPOWIEDZ
My zdecydowaliśmy się na Filigran - jest trochę droższy ale upraszcza wiele spraw. Teriva poza ceną nie posiada więcej zalet.
~bielik | 2017-02-01 21:18:52ODPOWIEDZ
Ja mam żerański.
~Mazury | 2017-02-25 18:14:04ODPOWIEDZ
Witaj Łukasz, również mieszkamy na Mazurach i również posiadamy owy projekt domu. Mieszkamy w okolicach Pisza, czy byłaby możliwość zobaczenia Twojego domu? Z góry dziękuję :)
Łukasz | 2017-03-06 21:11:17ODPOWIEDZ
nie ma problemu. Proszę o kontakt 609 606 958
~Mateusz | 2017-05-02 21:21:45ODPOWIEDZ
witam jest ktoś z Woj.Pomorskiego kto buduje właśnie ten projekt ?
kusterek | 2017-06-05 23:31:42ODPOWIEDZ
Witam! My budujemy w zachodniopomorskim
dotipl | 2017-08-17 13:58:54ODPOWIEDZ
jestem z lubuskiego w jakiej miejscowosci budujecie dom wg projektu nemezjusz 2?
~Wojtek | 2017-05-07 20:27:30ODPOWIEDZ
Witam, czy jest ktoś ze Śląska, kto buduje ten dom i byłaby możliwość obejrzenia? Proszę o kontakt na wszary83@gmail.com Pozdrawiam
~Krystian | 2017-06-01 22:01:47ODPOWIEDZ
Witam mam działkę 20.90cm szeroką i chciałbym dowiedzieć sie czy można projekt zmniejszyć do odpowiedniej szerokości od strony garażu? Robił ktoś takie zmiany? Jest to w ogóle możliwe? Dodatkowo chciałbym zabudować kuchnię i wprowadzić szerokie przeszklone drzwi, otwierane na salon. Jak myślicie jest to możliwe do zrealizowania? Bardzo proszę o wypowiedz osób które użytkują dom w tym projekcie.
~gosiaczek272 | 2017-06-06 17:35:22ODPOWIEDZ
Witam, ja jeszcze nie mieszkam ale jestem na etapie wykończenia jeśli ktoś ma jakieś pytania to udzielę odpowiedzi
~Aga 17 | 2017-06-10 21:01:20ODPOWIEDZ
Witam Gosiu, Czy robiliście jakieś zmiany np. podcien.? Ciekawa jestem czy naroznik zmieści się nie zasłaniając okna z boku. A jak kuchnia, zostawiliscie spizarnie..? Zostawiłaś kuchnię otwartą.?
Gnidka | 2017-09-14 12:02:16ODPOWIEDZ
Witam, mam pytanie odnośnie kuchni ,czy jest wyspa, ścianka jak w projekcie czy, może zamknięta ???
michalina87 | 2017-09-19 21:44:01ODPOWIEDZ
Witam,gdzie Pani buduje?
~Gnidka | 2017-10-19 21:29:21ODPOWIEDZ
Witam,my budujemy w woj.pomorskim.
~Ola | 2018-02-10 22:01:45ODPOWIEDZ
Witam. Na jakim sa Panstwo etapie? My budujemy sie w okolicach Gdyni.
~Mati | 2018-02-21 15:27:49ODPOWIEDZ
Witam budujemy tez w woj.pomorskim a dokładnie w okolicach Pucka
~Użytkownik | 2018-04-23 13:39:50ODPOWIEDZ
Witam. Teraz jesteśmy na etapie pokrywania dachu a budujemy w okolicach Pruszcza Gd.
Gnidka | 2018-05-07 12:12:21ODPOWIEDZ
Witam. Teraz jesteśmy na etapie pokrywania dachu oraz ocieplania budynku a budujemy w okolicach Pruszcza Gd.
~Użytkownik | 2017-11-03 22:02:55ODPOWIEDZ
Witam, jeśli można to proszę o wysłanie zdjęć jak Pani zaaranżowała wnętrza. Mój mail:p-a-t-r-a@wp.pl Z góry dziękuję i pozdrawiam
wszary | 2017-06-28 21:43:31ODPOWIEDZ
Witam. Zakupiliśmy z żoną ten właśnie projekt. Wykonawca zaproponował nam wyrównanie obniżonego stropu nad garażem do poziomu, na jakim są inne pomieszczenia poddasza. Studiując forum nie napotkałem się z takim rozwiązaniem. Czy ktoś z Państwa myślał na takim wyrównaniem stropu? Wszystkie zdjęcia pokazują, że stropy są realizowane zgodnie z projektem. Oczywiście wysokość strychu po podniesieniu stropu zostanie zrekompensowana. Pozdrawiam!
LOQ | 2017-06-29 19:06:09ODPOWIEDZ
Cześć, My również wyrównaliśmy strop i zlikwidowaliśmy podcień przy salonie. na te dwa elementy idzie bardzo dużo stali i betonu. Warto uprościć ten projekt bo jest w nim sporo takich smaczków które będą później kosztować. Schody do pokoju nad garażem zaprojektowaliśmy jako lustrzane odbicie stopni prowadzących z półpięterka. Przy wyrównaniu stropu polecam zastanowić się nad stropem typu filigran - jest to świetna alternatywa dla monolitu i jest dużo tańszy. Równy strop eliminuje również problem związany ze zbyt małą ilością miejsca na mechanizm drzwi do garażu. Jak chcesz to Ci prześlę pdf przekroju z wyrównanym stropem i schodami.
~Michał | 2020-10-04 20:42:49ODPOWIEDZ
Witam, jeśli możesz to wyślij zdjęcia przekroju z wyrównanym stropem i schodami. kitcar@o2.pl Z góry dzięki Pozdrawiam
~bielik | 2017-06-29 07:33:07ODPOWIEDZ
Zmiana wysokości stropu wiąże sie ze zmiana usytuowania pomieszczeń na poddaszu.Pokój po lewej na poddaszu będzie musiał być zlikwidowany lub pomniejszony z powodu braku możliwości wejścia na strych.
matej626 | 2017-06-29 13:57:09ODPOWIEDZ
Witam. Ja zrobiłem garaż na tym samym poziomie co reszta posadzki czyli garaż podniosłem jeden bloczek do góry. Strop zdobiłem też na całym domu na tym samym poziomie. Jedynie co to wejście do pralni zrobiliśmy z tej garderoby obok sypialni ponieważ nie wyjdzie się inaczej ze schodami. Ale nam akurat takie rozwiązanie bardziej pasowało. Pozdrawiam
wszary | 2017-06-29 14:14:11ODPOWIEDZ
matej626 Czy jesteś w stanie mi wysłać zdjęcia jak rozwiązaliście schody oraz pomieszczenia po podniesieniu stropu? Będę bardzo wdzięczny. Mój adres to wszary83@gmail.com A możesz napisać w której części Polski budujecie dom? Pozdrawiam
~Anna | 2017-07-17 20:26:01ODPOWIEDZ
Jeśli można też poproszę o te zmiany akubiak12@poczta.onet.pl
wszary | 2017-06-29 14:10:57ODPOWIEDZ
Dzięki bielik za uwagę. Na pewno będzie to temat do rozmowy z wykonawcą. W samym projekcie ta zmiana nie będzie uwzględniona, więc nie jest to jeszcze na 100% przesądzone.
matej626 | 2017-06-29 14:54:34ODPOWIEDZ
budujemy na dolnym Ślasku. okolice kłodzka. podnieśliśmy również sciankę kolankową więc te pomieszczenia nad garażem są bardzo duże i ustawne. jak znajdę chwile to podeśle. pozdro
wszary | 2017-07-05 20:47:34ODPOWIEDZ
matej626 witaj, czy jest szansa na jakieś zdjęcia? Najbardziej interesuje mnie jak rozwiązaliście schody. Jeszcze raz z góry dzięki!!!
~Madalena692 | 2018-02-04 21:59:54ODPOWIEDZ
Witam! Czy byłaby możliwość obejrzenia Państwa domku.Zakupiliśmy projekt i chcielibysmy zobaczyć jakich rozwiązań Państwo dokonali. Jesteśmy z opolskiego. Bardzo proszę o kontakt: Madalena6924@interia.pl bez g w mailu :) Pozdrawiam
joonior | 2017-08-16 14:09:21ODPOWIEDZ
Witajcie, My również zdecydowaliśmy się na ten projekt. Chcemy wprowadzić kilka modyfikacji (zrezygnować z balkonu i lukarn i nieco zmodyfikować podział przestrzeni na dole). Proszę o informacje czy ktoś buduje/wybudował ten w Łodzi lub okolicach? Jeśli to bardzo proszę o kontakt: mcjoonior@gmail.com. Pozdrawiam Maciej
~Użytkownik | 2017-08-24 08:27:53ODPOWIEDZ
Witam my sie tez zdecydowalismy na ten projekt , ale budowe zaczynamy dopiero w 2018 .Jestesmy z dolengoslaska. A moze Pan napisac jakie zmiany na dole beda Państwo wprowadzać? Pozdrawiam Aldona
~Dorota Komar | 2017-09-18 22:09:44ODPOWIEDZ
Hej Aldona ! Ja też planuje budowę w 2018 roku :) jakie plany macie na zmiany ?
~Dorota | 2017-09-09 10:44:36ODPOWIEDZ
Witam, Jesteśmy w trakcie budowy i zastanawia mnie, czy ktoś ma zamkniętą kuchnie. Jeżeli tak to czy jest szansa na jakąś fotkę jak to wygląda??? (bochniakdorota @wp.pl)
~matej626 | 2017-09-14 14:31:11ODPOWIEDZ
My zamkneliśmy kuchnie. podaj nr tel na priv to podeśle fotke. pozdrawiam
~Dorota (Gnidka) | 2017-09-18 11:30:25ODPOWIEDZ
Witam, wysłałam nr.tel ( chyba że nie doszło), ale nie ma żadnego odzewu . Podaje meila może bedzie szybciej bochniakdorota@wp.pl Bardzo zależy mi na fotkach Pozdrawiam
~Dorota Komar | 2017-09-18 22:07:55ODPOWIEDZ
Hej czy ktoś powiększa pokój na dole ( gabinet)
michalina87 | 2017-09-19 21:38:27ODPOWIEDZ
Witam.Myślimy nad zakupem projektu Nemezjusz 2.Czy znajdzie sie jakaś dobra duszyczka ,która zgodzi sie pokazać nam dom na żywo?Jesteśmy z okolic Pszczyny/Żor, ale jak bedzie trzeba jesteśmy gotowi jechać nawet 500 km,zeby zobaczyć domek.Zostawiam kontakt do siebie 733 462 045
~Patrycja | 2017-09-21 11:52:13ODPOWIEDZ
Witam, właśnie budujemy Nemezjusza 2 i jesteśmy na etapie ścian działowych i dachu. Zapraszam jak chcecie obejrzeć pod Żyrardów. Piszcie na jamnik1@o2.pl
~Dorota | 2017-09-21 13:21:03ODPOWIEDZ
Patrycja a czy ten pokoj/ gabinet na dole powiększaliście czy jest taki mały jak w projekcie? Myśle keidys tam zrobić sypialnie.
~Gnidka | 2017-09-26 10:23:37ODPOWIEDZ
Witam, skoro ściany działowe to mam pytanko jaka kuchania ze ścianą czy bez ???
~Michał | 2017-11-13 17:59:32ODPOWIEDZ
Witam, Włąśnie odebrałem projekt Nemezjusza i też jestem z okolic Żyrardowa.jest szansa podjechać i zobaczyć dom? Pozdrawiam Michał ml@epremium.com.pl
michalina87 | 2017-09-19 21:43:06ODPOWIEDZ
Szukam kontaktu do gosiaczek272 czy ktoś pomoże?
iwona924 | 2017-10-18 12:14:02ODPOWIEDZ
Witam czy ktoś z was wykonywał elewację z wstawkami drewna?
cola555 | 2017-10-22 08:58:54ODPOWIEDZ
Witam, my budujemy Nemezjusza 2 w okolicach Bielan Wrocławskich i obecnie jesteśmy na etapie stropu. Zmiany jakie wprowadziliśmy na etapie adaptacji projektu: - poszerzenie garażu o 1m - obniżenie posadzki w garażu oraz zwiększenie ilości miejsca na bramę pod sufitem - dołożenie pieca na eko groszek i powiększenie kotłowni - przeniesienie drzwi od kotłowni bliżej wyjścia do ogrodu - rezygnacja ze ściany między garażem, a pomieszczeniem gospodarczym - rezygnacja z wnęki przy tarasie, a dzięki temu powiększenie salonu - podniesienie ścianki kolankowej o 25cm - rezygnacja z drugiej łazienki na piętrze, a dzięki temu powiększenie garderoby Wkrótce wrzucimy zdjęcia
~magda11 | 2017-10-24 10:49:12ODPOWIEDZ
Witam. My na wiosnę zaczynu budowę Nemezjusza i stąd moje zapytanie do colla555 czy można do pani jakiś kontakt prosić?
cola555 | 2017-10-28 20:59:21ODPOWIEDZ
Witam, k_klimas@wp.pl Pozdrawiam
Madalena6924 | 2018-04-03 23:34:02ODPOWIEDZ
Witam, czy byłaby mozliwosc obejrzenia Państwa domu.My chcemy wystartować w tym roku i bardzo jestem ciekawa Państwa zmian.Prosze o kontakt 724513362
Madalena6924 | 2018-04-03 23:44:20ODPOWIEDZ
Podnosiliscie tylko ściankę kolankowa czy calosc ( w sensie strych) tak żeby dach nie zmienił katu?A jeśli podnosiliscie tylko ścianę kolankowa to czy o dużo zmienił się kąt dachu?
~magda11 | 2017-10-24 11:04:14ODPOWIEDZ
Mam pytanie jest ktoś kto buduje nemezjusz 2 w okolicach Krakowa ,Śląska i w pobliżu....bardzo proszę o kontakt.
~wszary | 2017-10-24 21:54:35ODPOWIEDZ
Budujemy w Czechowicach Dziedzicach. Aktualnie mamy wylany strop i zaczynamy ściany poddasza. Piszcie priv. jak co. W.
~magda11 | 2017-10-25 12:43:18ODPOWIEDZ
Super.bardzo dziękuję za oddzew.jeśli by była możliwość to bym prosiła numer tel. Do państwa.można na maila wysłać.magdalenka1991r@interia.pl pozdrawiam☺
~wszary | 2017-10-26 20:12:59ODPOWIEDZ
Poszło na maila :-) W.
~Mateusz | 2018-01-11 08:17:56ODPOWIEDZ
witam ! jestem na etapie tynków i moje pytanie to .. ile metrów kwadratowych tynków wam wyszło ? rodzaj tynku, cena,województwo :) Pozdrawiam
cola555 | 2018-01-13 19:02:09ODPOWIEDZ
Witajcie, czy możecie się proszę podzielić informacją jak rozwiązaliście problem wielu kanałów wentylacyjnych i 12 kominków wentylacyjnych na dachu? Oglądając zdjęcia w galerii użytkowników nie widzę kominków wentylacyjnych. Prosiłbym również o informację na jakim etapie robiliście kanały wentylacyjne? Podczas robienia ścianek działowych? Z góry dziękuję.
wszary | 2018-01-14 19:07:51ODPOWIEDZ
Hej, U mnie wentylacja mechaniczna z rekuperacja tak jak u większości budujących. Dlatego nie widać na dachu kominów wentylacyjnych. Jeżeli idziecie w wentylacje grawitacyjna, to o ile sie nie mylę „matej626” robił u siebie taką. Spróbujcie sie z nim skontaktować na PW przez to forum. Pzdr W.
~Mateusz | 2018-01-22 07:06:13ODPOWIEDZ
Witam mógłby ktoś dodać zdjęcie dolnej łazienki ? ;) Bądź też wysłał mi na maila ? leito315@gmail.com
Michal919 | 2018-03-17 19:25:21ODPOWIEDZ
Cześć Pytanie do osób które już mają zbudowanego Nemezjusza czy szerokość salonu 4,9m nie jest za duża? Proszę o odpowiedz pozdrawiam
~Magda11 | 2018-03-18 10:37:54ODPOWIEDZ
Hej.ja mam pytanie do cola 555 czy ty budujesz domek w okolicy krakowa??
~Michalina | 2018-04-23 21:39:58ODPOWIEDZ
Czy ktoś na Śląsku buduje Nemezjusza?Czy jest możliwośc zobaczenia domku na żywo?michalina5@vp.pl,733462045
~Michał Ratajczak | 2018-06-12 19:12:59ODPOWIEDZ
Witam, czy ktoś buduje Nemezjusza 2 koło Poznania, Swarzędza, Pobiedzisk? My zaczynamy we Wronczynie i chętnie byśmy zobaczyli jak wygląda nasz projekt "na żywo" w wersji z garażem z prawej strony. Pozdrawiam
~Piotr C. | 2018-07-16 00:12:13ODPOWIEDZ
Witam. Jestem w podobnej sytuacji jak Pan. W sierpniu zamierzam rozpocząć budowę w Gnieźnie. Z chęcią wymieniał bym z Panem cenne uwagi i doświadczenia. pciechan78@gmail.com
~Magda | 2018-09-23 23:06:00ODPOWIEDZ
My mamy wybudowany 4 km od Wrześni
~Piotr C. | 2018-12-12 23:24:13ODPOWIEDZ
Dzień dobry. Dopiero teraz zauważyłem Pani wpis. można poprosić o kontakt w celu wymiany doświadczeń. Mój mail pciechan78@gmail.com Pozdrawiam
~Joanna | 2018-06-25 21:18:54ODPOWIEDZ
Witam, czy mógłby się ktoś podzielić zdjęciem/projektem spiżarni? Jest ona dosyć mała. Jak najlepiej ją urządzić żeby zmieścić jak najwięcej?:)
~Tomasz | 2018-07-20 08:37:04ODPOWIEDZ
Witam, Chcemy zacząć budowę w październiku. Macie jakieś cenne uwagi co do projektu? Na co warto zwrócić uwagę? My zamierzamy: - zrezygnować z podcienia (powiększyć salon) - wykorzystać przestrzeń pod schodami jako schowek - lekko powiększyć wiatrołap - zamknąć kuchnię Może ktoś z Was realizuje taki projekt w kujawsko-pomorskim?
~Piotr C. | 2018-08-04 14:26:55ODPOWIEDZ
Witam, My zaczynam budowę w II połowie sierpnia (pod Gnieznem). Podobnie powiększyliśmy salin, schowek pod schodami. Dodatkowo podnieśliśmy ściany u góry o jeden pustak, podnieśliśmy strop nad garażem, zmieniliśmy układ ścian na poddaszu, powiększyliśmy łazienkę na poddaszu i zrezygnowaliśmy w dwóch pokojach z garderoby. Jeżeli jakieś pytania to proszę na pciechan78@gmail.com.
~Tomasz | 2018-08-08 12:18:22ODPOWIEDZ
Czy ktoś kto już zbudował lub buduje ten projekt mógłby się podzielić z nami "co by teraz zmienił w tym projekcie"? Z żoną zastanawiamy się czy kuchnia nie będzie za mała, za ciasna. Czy bez podwyższania ścianki kolankowej jest wystarczająco dużo miejsca na sensowne zagospodarowanie przestrzeni? Czy w garażu jest wystarczająco dużo miejsca na zamontowanie bramy garażowej otwieranej "do góry"? Z góry dziękuję za odpowiedzi
~Ada | 2018-08-28 16:26:26ODPOWIEDZ
Witam, Czy ktoś mógłby mi pokazać gotowe aranżacje kuchni oraz łazienek? Bardzo interesuje mnie układ funkcjonalny oraz zagospodarowanie tych przestrzeni. Rozpoczęliśmy budowę w lipcu 2018r. adriana.kasperska@gmail.com
iwona924 | 2019-04-21 07:10:58ODPOWIEDZ
Witam wysyłam na maila projekty łazienek
MichalPrem | 2018-09-17 10:52:29ODPOWIEDZ
Witam, Czy mógłbym i ktoś z Państwa podesłać spis drewna do więźby dachowej? Nie potrafię tego wyliczyć sam a mój cieśla nie ma na to czasu. Będę wdzieczny za pomoc: ml@epremium.com.pl
DOMENA Pracownia Projektowa | 2018-09-17 10:56:38ODPOWIEDZ
Zestawienie drewna jest do pobrania w zakładce PLIKI DO POBRANIA (pod głównym zdjęciem projektu są zakładki).
MichalPrem | 2018-09-17 11:12:12ODPOWIEDZ
Bardzo dziękuje za pomoc :)
~Michal | 2018-09-21 09:25:08ODPOWIEDZ
Witam, czy ktoś z Państwa ma rozpisaną listę z drewnem na więźbę? Chciałem zweryfikować to co rozpisałem osobiście i mój dekarz z listą, na podstawie której już powstał dach. Z góry dziękuję i pozdrawiam, Michał. Mój email: ratajczak.michal@o2.pl
DOMENA Pracownia Projektowa | 2018-09-21 09:31:25ODPOWIEDZ
Zestawienie drewna jest do pobrania w zakładce PLIKI DO POBRANIA (pod głównym zdjęciem projektu są zakładki).
~Magda111 | 2018-09-24 21:18:05ODPOWIEDZ
Witam. Mam pytanko czy z pośród budujących ten domek mógłby ktoś się podzielić aranżacja kuchni i łazienki lub projektem kuchni? Jeśli by była możliwość to bardzo proszę o przesłanie zdjęc na meila. Magdalenka1991r@interia.pl
monika2812 | 2018-10-03 16:52:39ODPOWIEDZ
Witam , jesteśmy w trakcie decyzji odnośnie projektu nemezjusz2 czy ktoś buduje go w okolicach Wrocławia i mógłby nam go pokazać na żywo podzielić się uwagami odnośnie zmian mój nr tel.501-406-388
~Użytkownik | 2018-10-11 14:27:57ODPOWIEDZ
my tez planujemy zakup Nemezjusza. Bedziemy budowali w Długołęce.
Milena | 2019-09-21 08:46:01ODPOWIEDZ
Witam serdecznie wszystkich budujacych Nemezjusza czy moglby ktos napisac jaki mial koszt wykonania tynkow wewnetrznych oraz stolarki okiennej. Dziekuje i pozdrawiam Marcin
~Użytkownik | 2019-09-21 08:57:54ODPOWIEDZ
Witam u nas tynki wewnętrzne 13 500, okna około 25 000. Malopolska cena z 2017 roku
LOQ | 2019-09-22 10:50:15ODPOWIEDZ
Okna mogą kosztować 25 ale też 80 tyś. My zrezygnowaliśmy z przeszklonej ściany w salonie (samo to okno w HST to ~25-30tyś zł) i wstawiliśmy HST 2,35x3m za 11,5tyś. Okleina, uszczelki, pakiety szybowe, klamki, parapety, rolety - to są wszystko parametry które różnicują cenę. U nas tak pokrótce veka 82, złoty dąb, pakiet trzyszybowy, rolety z moskitierami i ciepły montaż wyszło 42tyś. Tynku jeszcze nie mam i z chęcią też bym się dowiedział ile mniej więcej wychodzi.
DOMENA Pracownia Projektowa | 2019-09-23 08:36:05ODPOWIEDZ
Pod projektem w zakładce PLIKI DO POBRANIA proszę pobrać plik PODSTAWOWE ILOŚCI - tam są wyliczenia powierzchni ścian.
~Użytkownik | 2019-09-23 08:40:16ODPOWIEDZ
U nas samo hst wyszlo 11 tys wazystko w pakiecie 3szybowym do tego cieply montarz. parapety i rolety to calkiem osobna cena i nie powinno sie tego robic razem z montarzem okien tylko pozniej
LOQ | 2019-09-22 10:50:33ODPOWIEDZ
Okna mogą kosztować 25 ale też 80 tyś. My zrezygnowaliśmy z przeszklonej ściany w salonie (samo to okno w HST to ~25-30tyś zł) i wstawiliśmy HST 2x3m za 11,5tyś. Okleina, uszczelki, pakiety szybowe, klamki, parapety, rolety - to są wszystko parametry które różnicują cenę. U nas tak pokrótce veka 82, złoty dąb, pakiet trzyszybowy, rolety z moskitierami i ciepły montaż wyszło 42tyś. Tynku jeszcze nie mam i z chęcią też bym się dowiedział ile mniej więcej wychodzi.
Milena | 2019-12-30 17:30:43ODPOWIEDZ
Witam wszystkich budujących Nemezjusza 2 jestem na etapie poszukiwania wykonawcy elektryki stad moje pytanie czy ktos moglby napisac jak to wyszlo u niego jesli chodzi o instalacje elektryczna. Z góry dziekuje Pozdrawiam
~Małgorzata08 | 2021-04-05 06:06:09ODPOWIEDZ
Witam, wraz z mężem zdecydowaliśmy się na ten projekt. Jeśli ktoś mógłby podesłać zdjecia z budowy i aranżacji wnętrz to poproszę. Jednocześnie proszę o złote rady dotyczące projektu. Co należałoby zmienić ? E-mail. M.mielczarek0809@gmail.com
~EDYTA | 2021-08-29 22:41:07ODPOWIEDZ
Witam. Budowę zaczynamy w przyszłym roku. Projekt nie pokazuje zbyt wiele, czy mozemy prosić o realne zdjęcia domu Nemezjusz 2? Najlepiej lustrzane odbicie bo takie będzie u nas. Wydaje sie byc bardzo fynkcjonalnie a przy tym nowocześnie. Co sądzicie? Jakies wady projektu? Pozdrawiam i dziękuję za odp. e.wojciechowicz1989@wp.pl
aluprof