Projekty domów z poddaszem

trwa ładowanie danych

Proponujemy klasyczne projekty domów z poddaszem o zróżnicowanym metrażu i rozkładzie pomieszczeń. Nasze rozwiązania stanowią wyważone połączenie funkcjonalności, estetyki oraz wygody użytkowania. Poszczególne części są stworzone w taki sposób, aby można było je łączyć lub dzielić w zależności od upodobań właścicieli, którzy preferują otwarte bądź zamknięte wnętrza. Strefa nocna na górze oraz dzienna, zajmująca dolną część budynku, zapewniają wszystkim mieszkańcom pełen komfort przemieszczania się.

Prezentowane w naszej ofercie projekty domów z poddaszem wpisują się we współczesne trendy architektury mieszkalnej. Pozwalają na maksymalne wykorzystanie powierzchni użytkowej. Prezentujemy rozwiązania dla różnej liczby mieszkańców. Nasze plany przewidują różną liczbę pokoi oraz łazienek i odmienny metraż. Funkcjonalność wnętrz idzie w parze z estetyką bryły architektonicznej.

Łatwy dostęp do najlepszych dostawców w branży

Nawiązane na przestrzeni lat współprace pozwalają zaoferować naszym klientom najlepsze rozwiązania dla mieszkań. Proponujemy między innymi trzyszybowe okna dachowe znanego polskiego producenta, które zapewniają znakomite wycieszenie pomieszczenia, a także jego doskonałą izolację cieplną.

Wiele możliwości rozplanowania wnętrz

W swojej ofercie posiadamy między innymi projekt domu z poddaszem o nazwie „Adonis”. Na jego parterze znajduje się pokój dzienny połączony z jadalnią oraz otwartą kuchnią, a także mały taras. Proponowany szkic w standardzie posiada dodatkowo instalację rekuperacji oraz ogrzewanie kominkiem z płaszczem wodnym. Innym przykładem jest „Apoloniusz”, który dzięki zastosowaniu okien narożnych oraz szklanych drzwi tarasowych wpuszcza do wnętrza bardzo dużo naturalnego światła. W standardzie projektu tego domu znajduje się także jednostanowiskowy garaż połączony z miejscem gospodarczym na składowanie różnych narzędzi ogrodniczych.

Oferowane przez nas projekty domów z poddaszem charakteryzują się bardzo dużą przestronnością, dlatego z powodzeniem może w nich zamieszkać nawet pięcioosobowa rodzina. Dla nieco mniejszych familii przewidzieliśmy szkice, jak na przykład „Bonita”, „Peronia” czy „Hektor”. Posiadają one kuchnię wydzieloną od części jadalnianej oraz trzy sypialnie umiejscowione na piętrze, z czego jedna z nich z indywidualnym dostępem do toalety.

Znaczna część proponowanych przez nas domów została podzielona na część dzienną, znajdującą się na parterze, a także część nocną na poddaszu. Dużym atutem jest możliwość zaadaptowania strychu na dodatkowe pomieszczenia sypialniane. Zachęcamy do dokładnego zapoznania się ze wszystkimi oferowanymi projektami, gdyż każdy z nich to zupełnie inne możliwości aranżacji wnętrz.

aluprof