Projekty domów jednorodzinnych

trwa ładowanie danych

Znane jest powiedzenie, że każdy mężczyzna powinien zbudować dom, zasadzić drzewo i spłodzić syna. Pierwsze z zadań często staje się marzeniem wielu rodzin. Kto bowiem nie chciałby mieszkać we własnych czterech kątach, bez możliwych niemiłych lub głośnych sąsiadów?

Nasza firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i proponuje szeroki wybór gotowych projektów domów jednorodzinnych. Zadbaliśmy o to, aby oferowane plany były na tyle wszechstronne, aby każdy, kto szuka konkretnych parametrów budowli, znalazł odpowiednią ofertę.

W naszej ofercie znaleźć można gotowe projekty domów jednorodzinnych z cegły lub nowoczesnego betonu komórkowego. Dostępne są warianty parterowe, piętrowe lub z użytkowym poddaszem.

Aby ułatwić wybór spośród wielu naszych propozycji przygotowaliśmy intuicyjną mapę filtrów, na podstawie których w krótkim czasie można znaleźć swój wymarzony domek jednorodzinny. Poszczególne elementy dotyczą między innymi kształtu i nachylenia dachu, ogólnej powierzchni użytkowej, ilości pokojów i łazienek czy stanowisk garażowych.

Nie tylko szkice mieszkań

W swojej ofercie posiadamy nie tylko projekty domów jednorodzinnych, ale także plany różnego rodzaju instalacji, na przykład ogrzewania podłogowego czy ogrzewania kominkowego z dystrybucją ciepłego powietrza. Szczególnym zainteresowaniem wśród klientów naszego sklepu internetowego cieszy się system rekuperacji. Pomaga on zapewnić odpowiednią higienę powietrza wewnątrz kuchni, toalet, pokoju dziennego czy też sypialni. Nasi doświadczeni pracownicy są w stanie zintegrować szkice z istniejącymi już instalacjami.

Garaż na miarę oczekiwań

Prezentowane przez nas propozycje dotyczą nie tylko przestrzeni mieszkalnej, ale również garażów, które stanowią część połączoną z domem jednorodzinnym i mogą być na przykład miejscem przechowywania akcesoriów ogrodniczych. Projekty można skonfigurować pod względem liczby parkowanych pojazdów, a nawiązane przez nas współprace z wieloma dostawcami sprawiają, że jesteśmy w stanie zaoferować także niezbędne wyposażenie tego typu przestrzeni, jak na przykład okna.

Najlepsi fachowcy w branży

Prezentowane na naszej stronie internetowej projekty domów jednorodzinnych przedstawiają elementy dostarczane przez najlepszych producentów, z którymi współpracujemy już od wielu lat. Zachęcamy między innymi do skorzystania z usługi izolacji mieszkania wełną mineralną, a także do zastosowania nowoczesnego ocieplenia dachu. W ostatnim czasie bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się trzyszybowe okna dachowe dostarczane przez naszego kontrahenta. Rozwiązanie to pozwala na jeszcze lepsze wyciszenie pomieszczeń.

Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi oferowanymi przez nas projektami domów jednorodzinnych, a także do skonfigurowania parametrów dotyczących dachu, garażu, liczby pokoi czy umiejscowienia kuchni w taki sposób, aby przestrzeń mieszkalna była jak najbardziej funkcjonalna.

aluprof