Gwarancja, system zwrotów

Dbając o komfort klientów oraz będąc świadomym ,że wybór domu jest poważną decyzją gwarantujemy możliwość zwrotu lub wymiany zakupionego projektu. Poniżej przedstawiamy kryteria i możliwości zwrotów i wymian:

do 14 dni  od otrzymania projektu  jest możliwość zwrotu i wymiany bez dodatkowych kosztów.

do  30 dni od daty odebrania przesyłki można bezpłatnie wymienić Produkt na inny:

-     przy wymianie Produktu tańszego na droższy – Kupujący zobowiązany jest pokryć różnicę w cenie

-     przy wymianie Produktu droższego na tańszy – Domena zwraca Kupującemu różnicę w cenie

powyżej 30 dni od daty odebrania przesyłki do 1 roku – można wymienić Produkt według poniższych zasad:

-     przy wymianie Produktu tańszego na droższy – Kupujący zobowiązany jest pokryć różnicę w cenie oraz dodatkowo zostanie obciążony kosztami manipulacyjnymi w wysokości 30% wartości nowego Produktu

-     przy wymianie Produktu droższego na tańszy – Domena nie zwraca Kupującemu różnicy w cenie oraz dodatkowo zostanie obciążony kosztami manipulacyjnymi w wysokości 30% wartości nowego Produktu.

 

Powyższe zasady maja zastosowanie tylko i wyłącznie pod warunkiem odesłania na nasz adres kompletnej i nie noszącej jakichkolwiek  śladów użytkowania, kompletnej dokumentacji projektowej.

W przypadku zwrotu lub wymiany  projektu wraz z dokumentacją prosimy o przesłanie wypełnionego i podpisanego formularza zwrotu lub wymiany .

 

Procedura wymiany:

1. Prosimy o kontakt z Pracownią (telefoniczny, mailowy) informujący o planowanej wymianie, co pozwoli nam na przygotowanie oczekiwanego projektu.

2. Na adres pracowni odsyłają Państwo ( na swój koszt) projekt, oraz wypełniony formularz zwrotu lub wymiany (umieszczony w linku wyżej).

3. Pracownia, po sprawdzeniu, czy projekt jest kompletny i nie nosi śladów użytkowania, wysyła wymieniony projekt do Klienta. 

4. Warunki do 14 dni oraz do 30 dni dotyczą jednorazowej wymiany. Wielokrotna wymiana odbywa się na zasadach dotyczących zasad wymiany powyżej 30 dni.

 

Procedura zwrotu:

1. Na adres pracowni odsyłają Państwo ( na swój koszt) projekt, oraz wypełniony formularz zwrotu lub wymiany (umieszczony w linku wyżej).

2. Na podstawie formularza zwrotów wystawiamy Państwu fakturę korektę i wysyłamy do podpisu. 

3. Państwo odsyłają pracowni podpisaną kopię i w momencie gdy wpłynie ona do pracowni dokonuje ona zwrotu środków pieniężnych na podane w formularzu konto.

aluprof