Projekty domów parterowych

trwa ładowanie danych

Nasze projekty domów parterowych to propozycja skierowana w stronę mniejszych rodzin, którym zależy na posiadaniu własnego miejsca do życia i minimalizacji kosztów realizacji inwestycji oraz eksploatacji obiektu. Stosunkowo niewielka, ale pomysłowo zaprojektowana powierzchnia pozwala na wydzielenie pomieszczeń dla wszystkich członków rodziny oraz zachowania części wspólnej, przeznaczonej do wspólnych posiłków i odpoczynku. Przestrzeń podzielona została w pomysłowy sposób na strefę dzienną oraz nocną. Było to szczególne wyzwanie, z uwagi na jedną kondygnację przy projektach domów parterowych. Pozbawiona piętra budowla tworzy spójną całość, płynnie łączącą różne funkcjonalności obiektu mieszkalnego. Wśród prezentowanych planów, znajdują się propozycje o odmiennym metrażu oraz ilości pomieszczeń. Wszystkie cechuje efektowne połączenie tradycji i nowoczesności.

Nie tylko przestrzeń mieszkalna

Proponowane przez nas projekty dotyczą nie tylko przestrzeni mieszkalnej, ale również garażowej. Oferujemy rozplanowanie powierzchni zarówno dla jednego, dwóch, jak i większej liczby pojazdów. Miejsce do parkowania może być połączone z domem parterowym, z którego w wygodny sposób można się dostać bezpośrednio na ogród.

Łatwy dostęp do fachowców

W całej Polsce współpracujemy z ponad czterystoma oddziałami wykonującymi projekty domów parterowych. Bliskość klienta z przedstawicielami regionalnymi to znaczne przyspieszenie wszystkich podejmowanych decyzji. Poza tym zacieśniona współpraca z projektantami pozwala na bieżące nadzorowanie prac i szybkie wyjaśnianie ewentualnych nieścisłości. Jesteśmy przekonani, że nawiązane na przestrzeni prawie 15 lat kooperacje pozwolą naszym klientom w bardzo krótkim czasie cieszyć się swoim wymarzonym domem parterowym.

Najlepsi dostawcy materiałów budowlanych

W ostatnich latach bardzo mocno zacieśniliśmy współprace nie tylko z firmami wykonującymi projekty domów parterowych, ale także z producentami materiałów budowlanych, co daje gwarancję używania wyłącznie sprawdzonych towarów i surowców. Proponujemy między innymi dostawców systemów aluminiowych oraz konstrukcji drewnianych. Ponadto w ostatnim czasie połączyliśmy siły z producentami izolacji technicznej i technologii cieplnej.

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam nie tylko wyselekcjonować najlepszych dostawców materiałów, ale także wykonawców wszystkich prac na posesji klienta. Korzystanie z usług firm budowlanych, które są dostępne w naszej bazie, daje gwarancję profesjonalizmu, terminowości oraz zorientowania na klienta.

aluprof