Projekty małych domów

trwa ładowanie danych

Prezentujemy autorskie projekty małych domów. Ich koncepcje powstają w oparciu o analizę współczesnych potrzeb i możliwości konsumentów, którzy poszukują rozwiązań ekonomicznych oraz estetycznych. Zwracamy uwagę na stworzenie obiektu mieszkalnego zapewniającego komfort wszystkim użytkownikom. Ze szczególną troską i rozwagą planujemy rozkład wnętrz oraz dobieramy wielkość poszczególnych przestrzeni.

Wśród naszych projektów małych domów znajdują się propozycje, spełniające wymagania programu Mieszkanie dla Młodych. Umożliwiają spełnienie marzeń o własnym kącie młodym parom i rodzinom, które poszukują miejsca, żeby się zadomowić. Prezentujemy plany obiektów mieszkalnych parterowych, także z poddaszem mieszkalnym. W zależności od propozycji plany różnią się ilością pokoi, metrażem, liczbą łazienek. Niektóre posiadają dodatkowo garaż.

Niezwykle szczegółowe plany

Istnieje możliwość dopasowania swojego projektu domu pod bardzo wieloma względami oraz z myślą o nawet najmniejszym szczególe. W swojej bazie posiadamy szkice mieszkań, które mogą zostać dostosowane pod kątem kształtu dachu, jego nachylenia, a także kształtu głównej kalenicy. Od jakiegoś czasu zauważyliśmy, że dla klientów ważnym czynnikiem jest również umiejscowienie kuchni, dlatego nasza szeroka oferta projektów małych domów jest przygotowana nawet na najbardziej niestandardowe oczekiwania.

Z myślą o małych rodzinach

W swojej ofercie posiadamy zarówno te bardzo duże, jak i małe budynki. Jednymi z najmniejszych domów, mieszczącymi od dwóch do maksymalnie trzech członków rodziny, są projekty „Eliasz PS” oraz „Hoste”, który posiada strop użytkowy oraz ogrzewanie kominkowe z płaszczem wodnym. Bardzo dużym zainteresowanie wśród klientów cieszy się także projekt „Eliasz 3”, który nie posiada garażu, ale dzięki klasycznemu wzornictwu nadaje całej działce nieco swojskiego klimatu.

Projekty małych domów są jednymi z najtrudniejszych do wykonania, gdyż na niewielkiej przestrzeni należy znaleźć miejsce dla niezbędnych pomieszczeń oraz wyposażenia pozwalającego na komfortowe funkcjonowanie wszystkich członków rodziny.

Liczne współprace przyspieszają realizację prac

Nawiązane na przestrzeni lat liczne współprace z firmami wykonawczymi pozwoliły nam zaoferować najlepsze możliwe rozwiązania dla małych domów. Proponowane szkice znalazły już swoje uznanie wśród wielu klientów, a bezpośredni kontakt odbiorcy z przedstawicielami regionalnymi powoduje, że jakiekolwiek nieścisłości mogą być w bardzo szybki sposób wyjaśnione. Dzięki kooperacjom z producentami gwarantujemy używanie wyłącznie sprawdzonych narzędzi i materiałów, aby mieszkanie mogło zostać wykonane z zachowaniem wszelkich standardów jakości.

Każdy budynek daje zupełnie inne możliwości, dlatego zachęcamy do zapoznania się z proponowaną przez nas ofertą oraz do wybrania najodpowiedniejszego wariantu dla Państwa potrzeb.

aluprof