Projekty domów piętrowych

trwa ładowanie danych

Osobom, którym zależy na tym, aby mieszkać w przestronnych i rozległych wnętrzach, polecamy projekty domów piętrowych. Duża powierzchnia użytkowa pozwala na dostosowanie ich do wymogów rodzin kilkuosobowych, w których każdy członek może zyskać miejsce przeznaczone tylko dla niego, a także swobodny dostęp do części wspólnej. Nasze rozwiązania cechuje ponadto atrakcyjny wygląd, dzięki któremu obiekty doskonale komponują się z otaczającą je przestrzenią.

Wśród propozycji znajdują się projekty domów piętrowych utrzymane w nowoczesnej estetyce oraz nawiązujące dla klasycznego wzornictwa. Ich wnętrza odznaczają się współczesnym układem, który w przemyślany sposób rozgranicza strefę nocą oraz dzienną. Plany obiektów wykazują różną liczbę pokoi i łazienek, odmienny metraż, a także inny typ dachu. Ponadto część proponowanych rozwiązań posiada efektownie wkomponowany garaż.

Domy piętrowe są opcją idealną dla osób ceniących duże i wygodne przestrzenie mieszkalne. Opracowany przez nas projekt „Aslan 2” został stworzony nawet dla pięcioosobowej rodziny, dlatego garaż posiada nie jedno, ale aż dwa stanowiska do parkowania. Znajdująca się na parterze otwarta kuchnia stanowi uzupełnienie dla jadalni, a wygodny dostęp do pomieszczenia gospodarczego od zewnątrz ułatwia prace wokół domu. W cenie szkicu znajduje się instalacja solarna, a także ogrzewanie kominkowe z płaszczem wodnym.

Coś dla osób ceniących jasne pomieszczenia

Duże i przeszklone drzwi prowadzące z salonu na taras zapewniają dostęp do sporej ilości naturalnego światła z zewnątrz budynku. Podobnie jak w szkicach „Klara 2 PS”, „Farosa 2”, „Telmuna 2” oraz „Polikleta 2”, również tutaj przestrzeń została podzielona na część dzienną, znajdującą się na parterze, a także część nocną umiejscowioną na piętrze.

Prezentowane przez nas projekty domów piętrowych mogą charakteryzować się zarówno tradycyjnym, jak i nowoczesnym oraz mniej szablonowym budownictwem. Bardzo dużym zainteresowaniem wśród klientów naszej firmy cieszy się projekt „Domena 311 B”, którego drewniane elementy okalające okna nadają budynkowi dodatkowych walorów estetycznych. Często wybieranym elementem wyposażenia jest pompa ciepła, która może zostać zintegrowana z istniejącym już systemem ogrzewania.

Niestandardowym wyposażeniem działki może okazać się także pergola lub wiata ogrodowa stanowiąca wygodne miejsce do spędzania wolnego czasu. Jesteśmy pewni, że nasza szeroka oferta projektów domów piętrowych sprosta oczekiwaniom każdego klienta, dlatego zachęcamy do dokładnego prześledzenia proponowanych szkiców oraz do wybrania najodpowiedniejszego wariantu dla swoich potrzeb.

aluprof