Projekty domów nowoczesnych

trwa ładowanie danych

Od wielu lat zajmujemy się tworzeniem projektów domów, które wyróżniają się nie tylko funkcjonalnością i wytrzymałością konstrukcji, ale także atrakcyjnym i nowoczesnym wyglądem. Wychodząc naprzeciw osobom ceniącym sobie ostatnie trendy mody w każdej sferze życia, stworzyliśmy specjalną kategorię produktów, w której znaleźć można gotowe projekty domów nowoczesnych.

W naszej ofercie proponujemy warianty przeznaczone na różnego kształtu działki, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiadający plan. Jednocześnie wyróżniają się one zastosowaniem rozwiązań ekologicznych i energooszczędnych, co przekłada się na późniejsze oszczędności przy wydatkach na energię elektryczną. Proponujemy także pasywne, zapewniające spełnienie najbardziej rygorystycznych wymogów z zakresu energooszczędności.

W zależności od upodobań klienta proponujemy projekty domów proste, tradycyjne, jak i nieco bardziej nowoczesne. Do ich budowy proponujemy wytrzymałe i atrakcyjne wizualnie materiały, takie jak chociażby drewno czy kamień.

Tylko zaufani kontrahenci i wykonawcy

Prace związane z projektowaniem domów nowoczesnych powierzamy kontrahentom oraz przedstawicielom rozmieszczonym po całej Polsce. Korzystanie z usług przedsiębiorstwa znajdującego się w naszej bazie to gwarancja profesjonalizmu, terminowości oraz znakomitej obsługi klienta na każdym etapie prac.

Tylko sprawdzone elementy

Domy nowoczesne powinny charakteryzować się kilkoma aspektami, jak na przykład funkcjonalność, a także maksymalne wykorzystanie przestrzeni mieszkalnej. Nasi doświadczeni oraz wykwalifikowani pracownicy są przygotowani, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dostępne na naszej stronie internetowej projekty domów nowoczesnych prezentują elementy dostarczane przez zaufanych producentów, jak na przykład okna dachowe, a także najprzydatniejsze instalacje, do których należy rekuperator czy energooszczędny system ociepleń.

Dogodne zamówienia i atrakcyjna oferta

Prezentowane przez nasze przedsiębiorstwo szkice można zamawiać na kilka sposobów – przede wszystkim poprzez formularz znajdujący się na stronie internetowej. Wystarczy wskazać nazwę rysunku, sprawdzić jego szczegółową specyfikację, a także dobrać ewentualne dodatki, jak na przykład instalację solarną. W cenie projektu „Atlant 2 PS” znajdują się elementy takie jak ogrzewanie kominkowe z płaszczem wodnym, paliwo stałe, a także strop użytkowy.

Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami naszych szkiców oraz do wybrania najodpowiedniejszej konfiguracji mieszkania dla swoich potrzeb.

aluprof